ALYTUS CUP 2021.08.27-28-29
Turnyras miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai atminti

🇱🇹 ALYTUS CUP 2021. TRADICINIS RANKINIO KLUBŲ PRIEŠSEZONIO TURNYRAS,

skirtas Alytaus miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai atminti

2021-08-27

Rygos (Latvija) ASK-LSPA 27:42 (16:21) Kauno „Granitas-Karys“
Tapos (Estija) „Tapa-Kasipall“ 28:37 (12:18) „Kauno Ąžuolas"
HC „Vilnius“ 28:34 (12:15) Vilniaus „Šviesa“
Alytaus „Varsa-Stronglasas" 27:37 (12:18) Klaipėdos „Dragūnas"

„Alytus cup 2021” turnyro pirmosios dienos rezultatyviausi žaidėjai: 

12 įvarčių – Vaidas Drevinskas („Vilnius“).

 Po 11: Valdas Drabavičius (Vilniaus „Šviesa“), Deivydas Jovaišas (Kauno „Granitas-Karys“).

Po 8:  Ihor Berežny (Tapos „Tapa“), Donatas Burmanas („Kauno Ąžuolas“), Pijus Eiva (Kauno „Granitas-Karys“), Danylo Hlušak (Klaipėdos „Dragūnas“), Martynas Lapinskas („Vilnius“), Žygimantas Micevičius (Alytaus „Varsa-Stronglasas“),  Kristers Rihards Ozols (Rygos ASK-LSPA).

Po 7: Deivas Eidukonis (Alytaus „Varsa-Stronglasas“), Paulius Šarkauskas (Kauno „Granitas-Karys“).

Po 6: Tomas Bernatavičius (Vilniaus „Šviesa“),  Kristians Ingus Jonuška (Rygos ASK-LSPA), Vilius Juozaitis („Kauno Ąžuolas“), Rokas Palskys (Klaipėdos „Dragūnas“), Mantas Sturonas („Kauno Ąžuolas“)

2021-08-28

HC „Vilnius“ 37:29 (17:17) „Tapa-Kasipall“
„Šviesa“ 28:29 (14:12) „Kauno Ąžuolas"
„Granitas-Karys“ 28:28 (16:13) „Varsa-Stronglasas“
„Dragūnas“ 33:33 (17:18) ASK-LSPA
„Kauno Ąžuolas“ 35:38 (14:18) HC „Vilnius“
„Tapa-Kasipall“ 28:35 (12:20) „Šviesa“
ASK-LSPA 28:31 (16:15) „Varsa-Stronglasas“

„Granitas-Karys“ 28:26 (15:11) „Dragūnas“

„Alytus cup 2021” antrosios dienos rezultatyviausi žaidėjai 

24 įvarčiai (10 + 14) – Mindaugas Urbonas („Vilnius“).

Po 20 (11+ 9): Žygimantas Micevičius (Alytaus „Varsa-Stronglasas“) ir Kristers Rihards Ozols (Rygos ASK-LSPA).

19 (11+ 8) –  Lukas Juškėnas (Klaipėdos „Dragūnas“),

18 (9 + 9) – Vilius Juozaitis („Kauno Ąžuolas“),

16 (8 + 8) –  Deivydas Jovaišas (Kauno „Granitas-Karys“),

15 (6 + 9) – Artur Morgenson (Tapos „Tapa“).

Po 14 (7 + 7):  Martynas Lapinskas („Vilnius“) ir Arminas Stankūnas („Kauno Ąžuolas“).

13 (6 + 7) – Airidas Petronis („Vilnius“)

2021-08-29
Baigiamosios turnyro dienos kovos:
Dėl 7-8 vietų. ASK-LSPA 22:36 (10:14) „Tapa-Kasipall“

Dėl 5-6 vietų. „Varsa-Stronglasas“ 24:39 (12:18) HC „Vilnius“

Dėl 3-4 vietų. „Dragūnas“ 23:25 (10:15) „Kauno Ąžuolas“

Dėl 1-2 vietos. „Granitas-Karys“ 26:25 (11:17) „Šviesa“

„Alytus cup 2021” trečiosios dienos rezultatyviausi žaidėjai 

Po 12 įvarčių: Artur Morgenson (Tapos „Tapa“) ir Mindaugas Urbonas („Vilnius“).

Geriausi komandų žaidėjai turnyre:

Deivydas Jovaišas („Granitas-Karys“),

Rosvaldas Ramūnis („Šviesa“),

Arminas Stankūnas („Kauno Ąžuolas“),

Lukas Juškėnas („Dragūnas“),

Rokas Kubilevičius („Vilnius“),

Deivas Eidukonis („Varsa-Stronglasas“),

Ihor Berežny („Tapa-Kasipall“),

Kristians Ingus Jonuška (ASK-LSPA)


🇱🇹 ALYTUS CUP 2020

turnyras, skirtas Alytaus miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai atminti, vyks RUGPJŪČIO 21-22-23 D.

2020 M. TURNYRO REZULTATAI:

I DIENA. 2020-08-21 (PENKTADIENIS)

 

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 20:18 (9:10) Kauno „Granitas-Karys“  

Klaipėdos „Dragūnas“ 33:23 (14:10) HC „Vilnius“  

Jūrmalos (Latvija) „Jūrmalas sports“ 13:31 (3:12) Tapos (Estija) „Tapa“  

„Granitas-Karys“ 27:35 (11:17) „Dragūnas“  

SK „Tapa“ 21:21 (8:12) „Varsa-Stronglasas“  

HC „Vilnius“ 33:17 (17:10) HK „Jūrmalas Sports“  

 

II DIENA. 2020-08-22 (ŠEŠTADIENIS)

 

„Dragūnas“ 28:25 (11:11)  SK „Tapa“  

„Granitas-Karys“ 26:22 (11:10) HC „Vilnius“  

„Varsa-Stronglasas“ 30:17 (17:6)  HK „Jūrmalas Sports“   

HC „Vilnius“ 23:19 (12:11) SK „Tapa“  

HK „Jūrmalas sports“ 9:32 (5:17)  „Granitas-Karys“  

„Varsa-Stronglasas“ 22:30 (9:17) „Dragūnas“  


III DIENA. 2020-08-22 (SEKMADIENIS)

 

SK „Tapa“ 18:23 (8:11) „Granitas-Karys“  

„Dragūnas“ 36:22 (19:14) HK „Jūrmalas sports“  

„Varsa-Stronglasas“ 23:22 (14:11) HC „Vilnius“  


TURNYRO LENTELĖ:

1.  Klaipėdos „Dragūnas“

2.  Alytaus „Varsa-Stronglasas“

3.  Kauno „Granitas-Karys“

4.  HC „Vilnius“

5.  Tapos (Estija) „Tapa“

6.  Jūrmalos (Latvija) „Jūrmalas sports“


2019 M. TURNYRO REZULTATAI:

I DIENA. 2019-08-23 (PENKTADIENIS)

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ 25:22 🇱🇻 „Jūrmalas sports"

🇱🇹 Draugiškos senjorų varžybos: „Varsa-Veteranai" 11:12 „Varsa-Senjorai"  

🇱🇹 „Vilnius" 29:21 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas" 31:18 🇪🇪 „Tapa-Kasipall"
🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska" 40:26 🇱🇻 „ASK-LSPA"

II DIENA. 2019-08-24 (ŠEŠTADIENIS)

🇱🇹 „KTU-Ąžuolas" 37:30 🇱🇻 „ASK-LSPA"

🇱🇹 „Vilnius" 33:32 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska"
🇱🇻 „Jūrmalas sports" 27:33 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas"
🇪🇪 „Tapa-Kasipall" 32:27 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“
🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska" 31:33 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"
🇱🇹 „Vilnius" 30:20 🇱🇻 „ASK-LSPA"
🇱🇻 „Jūrmalas sports" 16:30 🇪🇪 „Tapa-Kasipall"

III DIENA. 2019-08-25 (SEKMADIENIS)

Dėl 7-8 vietos:

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ 33:39 🇱🇻 „ASK-LSPA"

Dėl 5-6 vietos:

🇱🇻 „Jūrmalas sports" 16:36 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska"

MAŽASIS FINALAS

🇪🇪 „Tapa-Kasipall" 26:31 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"

DIDYSIS FINALAS

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas" 32:35 🇱🇹 „Vilnius"